Wygrajcie nasze usługi w konkursie Radia GRA! - Studio Ślubne

Wygrajcie nasze usługi w konkursie Radia GRA!

Ola, Bartek i zabytkowy „ogórek”
20 września 2010
Oddajemy film i ruszamy do Szwajcarii
8 listopada 2010
Pokaż wszystko

Na antenie Radia GRA ruszył niesamowity konkurs, w którym główną nagrodą jest filmowa obsługa uroczystości ślubnej. Dwie kolejne to sesja zdjęciowa narzeczeńska i plener ślubny, których autorem będzie Jakub Krawiec (www.jakubkrawiec.com) oraz film narzeczeński.

Jeśli planujecie wziąć ślub w 2012 roku nie zwlekajcie. Zgłoście swój udział we właśnie rozpoczętym konkursie zorganizowanym przez  nas i Radio GRA. Wyślijcie wiadomość e-mail na adres slub@gra.pl wraz Waszymi imionami, nazwiskami, miejscowością i numerem telefonu oraz jednym zdjęciem. Macie na to czas do 26 listopada 2011.

Potem wystarczy, że umówicie się z reporterem radia GRA w jednym z miast: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław lub Włocławek i opowiecie o tym jak się poznaliście. Słuchacze będą mogli usłyszeć Waszą historię w 4 stacjach grupy GRA w paśmie porannym.

Od 28 listopada rozpocznie się głosowanie za pomocą smsów. Trzy pary z największą ilością głosów zdobędą nagrody. Nazwiska zwycięzców poznamy 6 grudnia w raporcie Radia GRA w samo południe.

Informacje o konkursie znajdziecie także na stronie www.gra.fm.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.